Licensed to Wisconsin Lutheran College  HY-TEK's Meet Manager 5/4/2019 10:00 AM
     2019 NACC Outdoor Track & Field Championships - 5/3/2019 to 5/4/2019      
                     Village of Lisle-BenU Sports Complex                      
                                 Meet Program                                  
 
Event 41  Men 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Benedictine (Ill.)  'A'                                      
     1) Smith, Ron JR                   2) Schoonover, Will JR            
     3) Di Pietro, Ryan JR              4) Anderson, DJ SO                
  3  Illinois Tech  'A'                                           
     1) Balizado, Evan FR               2) Batliner, Brendan SR           
     3) Valllecillo, Edwin SO           4) Gagner, Jacob FR               
  4  Concordia Univ. Chicago  'A'                                 
     1) Casteel-Payne, Shemar JR        2) Woywod, Max SO                 
     3) Ellis, Brandon JR               4) Gray, Adam JR                  
  5  Concordia (Wis.)  'A'                                        
     1) Jensen, Henry JR                2) Hasselbrook, Preus SO          
     3) Williams, Emmett SO             4) Spranger, Samual JR            
  6  Aurora  'A'                                                  
     1) Ergas, Khadeil JR               2) Hernandez, Jacob FR            
     3) Kyles, Jalen FR                 4) Williams, Marquell FR          
  7  Wisconsin Lutheran  'A'                                      
     1) Jahns, Jonah JR                 2) Schamber, Joel SR              
     3) Tesch, Elijah JR                4) Rodmyre, Sam FR                
  8  Edgewood  'A'                                                
     1) Bockhop, James FR               2) Christiansen, Justin FR        
     3) Zwiers, Quentin SR              4) Hunter, Gage FR                
  9  Msoe  'A'                                                    
     1) Jakubowski, Deven SO            2) Brennan, Connor FR             
     3) Demerath, William FR            4) Swanson, McCoy SR              
Section 2  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3                                                               
  4  Marian (Wis.)  'A'                                           
     1) Tapp, Malik FR                  2) Sampson, Nathaniel SR          
     3) Kusik, Josiah SO                4) Cypret, Jacob FR               
  5  Lakeland University  'A'                                     
     1) Jensen, Tyler FR                2) Miesfeld, Spencer SO           
     3) Zahn, Devon FR                  4) Nickel, Trenton SO             
  6  Rockford  'A'                                                
     1) Werkheiser, Joe SR              2) Hernandez, Quentin FR          
     3) Korkmaz, Bilgehan FR            4) Stegenga, Randy FR             
  7                                                               
  8                                                               
  9